Novinka - nové obchodné zastúpenie pre trenčiansky a žilinský kraj - Ing. Jaroslav Hupka, kontakt: +421 948 174 840

Posuvné dvere (zasúvacie dvere)

Dnes sú na domoch veľmi moderné a často žiadané veľké presklenia a jednou z možností ako vytvoriť prechod na terasu či záhradu sú práve posuvné dvere.
Pri ich výbere si môžete zvoliť medzi 2 možnosťami:

Posuvno-sklopné dvere

Posuvno-sklopné dvere je ten lacnejší variant. Výhodou je, že pri otváraní nezaberajú miesto a majú jednoduchý systém obsluhy. Dajú sa vyhotoviť vo variante s 2-sklom aj s 3-sklom, sú však limitované max. šírkou krídla 1600mm.

Zdvižno-posuvné dvere

Zdvižno - posuvné dvere, tzv. HS portál je drahší variant. Sú momentálne TOP v modernej architektúre a vďaka modernému dizajnu, ktorý opticky spája interiér s exteriérom dáva bývaniu úplne iný rozmer. Dosahujú väčšie solárne zisky kvôli úzkemu rámu. Výhodou je bezbariérový prah, kedy pri otvorení dokonale spoja dva priestory, čo pôsobí veľmi elegantne.

Čo hovoria naši zákazníci

S firmou CHREN a ŠPROCH sme boli nadmieru spokojní už od prvého stretnutia s jej zamestnancami. Profesionálny prístup od začiatku až po realizáciu. Boli veľmi ochotní keď sme im zavolali a poprosili ich o dodatočné nastavenie okien. Preto ich odporúčame a v budúcnosti budeme aj naďalej s nimi spolupracovať.
Pramos Centrum logo
Pramos Centrum s.r.o.stavebná firma