Novinka - nové obchodné zastúpenie pre trenčiansky a žilinský kraj - Ing. Jaroslav Hupka, kontakt: +421 948 174 840

Dvere

plastové dvere do domu
Plastové dvere ponúkajú výbornú tepelnú a zvukovú izoláciu za prijateľné ceny
hliníkové dvere heroal 72
Slovaktual vyrába svoje okná z profilového systému Heroal

DVERE VYROBENÉ SLOVENSKÝM A ČESKÝM VÝROBCOM

Vchodové dvere sú to prvé, čo každý vidí pri vstupe do Vášho príbytku. Preto si vždy dajte záležať pri ich výbere a my Vám ochotne poradíme a pomôžeme.
V ponuke máme plastové a hliníkové vchodové dvere. Zvolený materiál tvorí ich základnú technickú a stabilnú zložku. Pre časté otváranie a zatváranie vchodových dverí vždy odporúčame zvoliť si dvere hliníkové, ktoré sa vyznačujú hlavne stálosťou materiálu.

Máme v ponuke plastové a hliníkové vchodové dvere

Zvolený materiál tvorí základnú technickú a stabilnú zložku vchodových dverí.

Pre časté otváranie a zatváranie vchodových dverí vždy odporúčame zvoliť si dvere hliníkové, ktoré sa vyznačujú hlavne stálosťou materiálu.

Vchodové dvere sa skladajú z rámu a z výplne. Práve výplň tvorí dizajnovú funkciu, a preto sa pri tomto rozhodnutí neponáhľajte, ale vyberte si z katalógu výplní od spoločnosti GAVA plast.

dvere herolal d72 jednostranná výplň

Katalóg GAVA plast

Ponúkame výber z katalógu výplní od spoločnosti GAVA plast

Ďalšou možnosťou je sklená výplň, kedy sa na celú plochu dverí použije vybrané ornamentálne nepriehľadné sklo, prípadne hladká výplň vo farbe krídla dverí. 

Čo hovoria naši zákazníci

S firmou CHREN a ŠPROCH sme boli nadmieru spokojní už od prvého stretnutia s jej zamestnancami. Profesionálny prístup od začiatku až po realizáciu. Boli veľmi ochotní keď sme im zavolali a poprosili ich o dodatočné nastavenie okien. Preto ich odporúčame a v budúcnosti budeme aj naďalej s nimi spolupracovať.
Pramos Centrum logo
Pramos Centrum s.r.o.stavebná firma
Vchodové dvere sú to prvé, čo každý vidí pri vstupe do nášho príbytku. Preto si zákazníci dajú záležať pri ich výbere, pričom sa im snažíme poradiť.
Mgr. Elena Šprochovámarketingové oddelenie

V ponuke máme taktiež vchodové dvere s viacerými bezpečnostnými bodmi a posuvné dvere (zasúvacie dvere)

plastové okná a dvere
Vchodové dvere s viacerými bezpečnostnými bodmi, bezpečnostným zámkom a čapmi
plastové posuvné dvere
Posuvno-sklopné dvere a zdvižno-posuvné dvere priblížia váš domov k záhrade či terase

Rozmery dverí

Rozmery dverí sú rôzne, nie sú typizované ako pri interiérových dverách. Tu sa všetko robí pekne na mieru. Najmä ak ide o vchodové dvere. Niekedy je rozmer otvoru príliš veľký a jednodielne dvere sa také vyrobiť nedajú. Tento problém sa často vyskytuje najmä pri rekonštrukciách. Riešení je hneď niekoľko - bočnými svetlíkmi, hornými nadsvetlíkmi alebo dvojkrídlovými dverami. Variácie sú rôzne,ale vždy sa snažíme spoločne vybrať to najlepšie riešenie na mieru. Pri novostavbách väčšinou architekt navrhne dverný otvor presne podľa požiadavky zákazníka. Plastové dvere robíme na mieru.