Novinka - nové obchodné zastúpenie pre trenčiansky a žilinský kraj - Ing. Jaroslav Hupka, kontakt: +421 948 174 840

Vchodové dvere s viacerými bezpečnostnými bodmi

Chcete sa cítiť viac v bezpečí? Nové dvere sú pre Vás to pravé orechové! Vchodové dvere dnes už nemajú len dobré tepelnoizolačné vlastnosti, ale vďaka kvalitnej pozinkovanej výstuhe sú aj bezpečné. K bezpečnosti dverí prispieva aj kvalitné kovanie so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá predlžuje jeho životnosť. Vchodové dvere majú bezpečnostné čapy, ktoré sa vysunú okamžite po zavretí dverí. Bezpečnosť dverí zvyšuje aj bezpečnostný zámok G-U SECURY Automatic, ktorý dávame štandardne do každých vchodových dverí.

Bezpečnostný zámok G-U SECURY Automatic

Bezpečnostný zámok G-U SECURY Automatic sám zaručí bezpečnosť. Stačí pritiahnuť vchodové dvere a samočinne, bez zamknutia kľúčom, sa o 20 mm vysunú 2 uzáverové prvky. Dve strelky sa po svojom vysunutí znehybnia a zmenia sa na uzamykacie závory, nedajú sa zatlačiť späť. To je rozhodujúce pre technicky pokrokové bezpečnostné vybavenie vstupných dverí.

Všetky súčasti kovania SECURY majú osvedčenú unikátnu povrchovú úpravu ferGUard*silber. Je mimoriadne kvalitná, má prvotriedne ochranné protikorózne vlastnosti a vyhovuje požiadavkám EÚ na ochranu životného prostredia.

Výhody zámku G-U SECURY Automatic

  • zvýšená odolnosť proti vlámaniu
  • pri zatvorení dverí je vždy uzamknuté!
  • strelkové závory sú po vysunutí zablokované proti zatlačeniu späť
  • ľahké zamykanie - nie je potrebné vyvíjať žiadnu silu pri zamykaní

Čo hovoria naši zákazníci

S Vašou spoločnosťou sme veľmi spokojní. Kontakt na Vás sme získali od stavbyvedúceho v Hurbanovej Vsi. Váš montážny pracovník pán Michal Šproch je mimoriadne zručný a ústretový človek.
S pozdravom Mária a Peter Matisovízákazníci