Novinka - nové obchodné zastúpenie pre trenčiansky a žilinský kraj - Ing. Jaroslav Hupka, kontakt: +421 948 174 840

Ako (ne)ušetriť na plastových oknách…..alebo prečo na montáži záleží.

Veľa zákazníkov sa rozhodne pri kúpe okien pre svojpomocnú montáž. No len veľmi málo z nich si ju vie zabezpečiť naozaj odborne. Výsledok? Časté technické problémy, ktoré nikoho netešia. Okná a dvere nefungujú správne a musia sa niekedy aj tak vymontovať a nahodiť nanovo, podľa odborného postupu.

Pri montáži okien sa môžu vyskytnúť  rôzne problémy, ktoré ako domáci kutil nemusíte vedieť vyriešiť. Ale skúsený montážnik si vie poradiť aj s neočakávanými prekážkami, lebo jednoducho VIE.

Áno, montáž okien predstavuje nemalú finančnú časť z celkovej ceny. Ale:

Za prvé, platíte nielen za samotnú montáž. Doprava, vynosenie okien, materiál, odvoz a likvidácia, špeciálne náradie a v neposlednom rade je to práca ľudí. Pri svojpomocnej montáži si toto všetko musíte zabezpečiť sami. Manipulácia s oknom je niekedy zložitá a keď neviete ako na to, môžete na to doplatiť.

Za druhé, získate záručný servis, ktorý neplatíte. To znamená že vaše okná, alebo dvere prídeme bezplatne nastaviť. Môže sa stať všeličo…..pokiaľ sú okná a dvere namontované správne, väčšina nedostatkov sa dá odstrániť.

Za tretie, ušetríte svoj čas. Prečítajte si knihu, zoberte partnerku na výlet, trávte čas s rodinou…a nechajte odbornú prácu na kvalifikovaných pracovníkov.

Komentáre