Novinka - nové obchodné zastúpenie pre trenčiansky a žilinský kraj - Ing. Jaroslav Hupka, kontakt: +421 948 174 840

Patríme medzi 10 najlepších

Výrobca okien SLOVAKTUAL si dlhodobo udržuje pozíciu lídra na trhu, a to nie len na Slovensku, ale aj v Českej republike. Má najväčšiu sieť vzorkových predajní, medzi ktoré patrí aj tá naša.

Ako každý rok, aj teraz sa konal slávnostný galavečer, ktorého sa zúčastnilo 158 hostí, prevažne majiteľov showroomov nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech.  Medzi zahraničnými hosťami nechýbali parteri z Rakúska, Španielska, či Francúzska. Už tradične v tento večer hlavní predstavitelia Slovaktualu vyhlasujú najúspešnejších predajcov za uplynulý rok. 

Celý večer tu vládla výborná atmosféra, pútavý program bol sprevádzaný sympatickou moderátorkou Luciou Barmošovou. Pre nás bol však najdôležitejší moment, keď  konatelia spoločnosti v príhovore ďakovali sa našu prácu, za prácu našich ľudí. Pár vetami zhrnuli všetko, čo sme spoločne dosiahli. Latka sa opäť zdvihla o čosi vyššie a my sme pripravení  ju opäť preskočiť.

Po príhovore nasledovalo slávnostné vyhlásenie 10 najväčších predajcov za rok 2019.  Sme tam! Už roky sa snažíme našim zákazníkom vychádzať plne v ústrety. Nie vždy je to ľahké, konkurencia je veľká. Preto si toto ocenenie nesmierne vážime.  

Za všetko ďakujeme aj Vám, našim zákazníkom. Bez Vás a vašich dobrých odporúčaní by sme mnoho zákaziek nezískali. Snažíme sa vždy každú situáciu vyriešiť, a preto aj v týchto ťažkých časoch spolu nájdeme riešenie.  Sme tu pre Vás. Vy pomáhate nám, pomôžeme aj my Vám! Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme splniť si sen o lepšom bývaní.

Ďakujeme a tešíme sa čo prinesie rok 2020.

zdroj: https://www.slovaktual.sk/slovaktual-vyhlasil-najvacsich-predajcov-za-rok-2019/

Komentáre