Novinka - nové obchodné zastúpenie pre trenčiansky a žilinský kraj - Ing. Jaroslav Hupka, kontakt: +421 948 174 840

Unikátny príbeh dvoch kolegov: Biznis s oknami v Zlatých Moravciach zmenili na prosperujúcu firmu.

Začali dvaja, dnes zamestnávajú 9 ľudí. So zamestnancami majú priateľské vzťahy a ako sa hovorí, ťahajú všetci za jeden povraz. Nepotrebujú výrobu, flexibilne navrhujú riešenia na mieru. Snažia sa vychádzať v ústrety a svojím prístupom si získali už stovky zákazníkov.

Je to šťastie, keď sa podarí dvom spoločníkom viesť spolu úspešnú a napredujúcu firmu. Samostatne by nikdy do tohto biznisu nešli. Jeden mal viac odvahy, druhý skúsenosti. Treba povedať, že v Zlatých Moravciach je konkurencia v oblasti plastových okien vysoká. V podstate skočili do mora plného hladných žralokov. Ale ako v každom biznise, aj tu existovala maličká diera na trhu.                      

V podstate urobili to najjednoduchšie, čo mohli. Začali okná nakupovať a predávať.  Bolo ale treba získať si dôveru zákazníkov. Neobchodujú výlučne pod jednou značkou veľkej firmy na výrobu okien, ako to robí väčšina  malých predajcov okien. Spočiatku sa to zdalo byť nevýhodné. Rozhodli sa však z nevýhody spraviť výhodu. Nakupujú výlučne od renomovaných výrobcov okien na Slovensku a v Čechách a vedia tak flexibilnejšie reagovať na požiadavky zákazníkov.  Firmu nazvali tak, aby bolo jasné, že sa nemajú za čo skrývať. A za vlastné mená sa nemusia hanbiť dodnes. Firmu nazvali jednoducho a výstižne CHREN a ŠPROCH plastové a hliníkové okná a dvere. A aj keď nepredávajú pod žiadnou značkou, meno CHREN a ŠPROCH sa už postupne stáva značkou kvalitnej a dobre odvedenej práce.

Komentáre